Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,344
Vaatamised
Topic starter
19/02/2003 3:25 p.l.
Kui olen kuupalgaline, kas on vahet kui palju on kuus tööpäevi st. on vahet selles, kas näiteks 19 (nagu praegu veebruaris) või hoopis 23. Lubatud vabad päevad on teine asi, selle eest loomulikult palka ei maksta.
19/02/2003 4:47 p.l.
Kuupalgalistel säilitatakse hoolimata tööpäevade arvust igal kuul üks palk, kui töölepingus ei ole näidatud teisiti.