Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
357
Vaatamised
Topic starter
02/04/2006 10:34 p.l.
Kui soovin lahkuda politseiteenistusest ja asuda tööle teise riigiasutusse, siis kas pean tegema lahkumisavalduse või saab mind ATS §127 alusel teenistusest vabastada teisele ametikohale asumisel muus ametiasutuses ja kas viimasel juhul pean ka mingi avalduse tegema?