Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,060
Vaatamised
Topic starter
01/05/2014 1:27 e.l.
soovin omatahtelt töölt lahkuda,aga kas nad võivad mind kinni hoida kuuaega,või võin minna päevapealt olen seal töötanud 3a.
01/05/2014 1:54 e.l.
Pead etteteatama oma lahkumisest vähemalt 30 kalendripäeva ja siis veel nii kaua ka tööd tegema. Kui teatad ette vähem nõuab tööandja sinult vähem etteteatamise eest hüvitist.