Jäta menüü vahele
lahkumis avaldus?
 
Notifications
Clear all

lahkumis avaldus?

8 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
353 Vaatamised
 mart
(@mart)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3176]

Kui tööandja keeldub lahkumis avaldust vastu võtmast, siis mida peaks tegema, et see avalduse esitamine kuskil fikseeritud saaks. Vastasel korral võib ta lõpmatuseni väita, et ma pole talle avaldust esitanud ja näitab oma üleolekut edasi- teeb mis tahab?



   
Tsiteeri
 anu
(@anu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Lahkumisavaldus tuleb koostada kahes eksemplaris ja lasta sekretäril registreerida mõlemad (üks koopiana) kui sissetulev post. (Alternatiivina - koopia registreeritud originaalist) Üks eksemplar jääb sulle kätte, teine peaks rändama oma teed pidi otsutajate juurde. Vaidluste puhul on võimalik sellisel viisil oma lahkumisavalduse esitamist tõestada.



   
ReplyTsiteeri
 mann
(@mann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

lähed postkontorisse ja saadad tähitud kirjaga TÖÖKOHA AADRESSILE.



   
ReplyTsiteeri
 mart
(@mart)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

tänud



   
ReplyTsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tähitud kiri küll,aga millega ta tõestab,et seal sees oli lahkumisavaldus? Sekretärile anda 2 eksemplari ja teise peale teeb ta märkuse vastuvõtmise kohta ja jätab selle enda kätte.Mina teeks nii.



   
ReplyTsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

Paljudes firmades ei olegi sekretäri. Ka personali- ja raamatupidamisteenus ostetakse sisse. Kui ikka tõesti kellelegi ei ole oma avaldus esitada ja firma juht sulle näkku naerab, tuleks avaldus saata tähitud kirjaga ja sisuloeteluga.



   
ReplyTsiteeri
(@liisu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

mul ka plaanis töölt lahkuda omal soovil kuna tööandjaga pole võimalik räkida.nimelt kasvatan 10 aastast last üksi ja pean kogu aega olema õhtuti töök kuna hommikul ta väidab et ei saa mind panna ja siis olen alati õhtul ja 12 tundi et mul ju väikseid lapsi pole ta ütles et kirjutan lahkumisavalduse aga tahan võtta ka haiguslehe et mitte seal töötada,kumb ennem siis



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Haiguslehe väljastab arst Sulle vaid siis kui oled ise haige või laps on haige ja vajab hooldamist.Sa ei saa ju öelda et "võtan haiguslehe".Aga loomulikult kui oled haige ja arst Sulle haiguslehe väljastab, siis on Sul arukas end kõigepealt terveks ravida.Samas on ju võimalik, et esitad lahkumisvalduse ühe kuuse etteteatamiajaga ja oled selle kuu sees veel ka haiguslehel.



   
ReplyTsiteeri