Jäta menüü vahele
lahkumis avalduse k...
 
Notifications
Clear all

lahkumis avalduse kirjutamine?

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
249 Vaatamised
(@annabel)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#5184]

Tere olen esimest korda tööl, hetkel katse ajal ja soovin lahkuda töölt.kuidas avaldust kirjutada? vormistamist tean aga kuidas põhjendust kirjutada?

kas selline sobib:
soovin lahukad töölt isiklikel põhjustel. minu viimaseks tööpäevaks oleks 30. märts 2008.



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Põhjendust ei ole vaja välja tuua.



   
ReplyTsiteeri
(@verts)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Põhjust pole vaja panna.
Kirjuta: Soovin lõpetada töölepingu nr... omal soovil. Viimane tööpäev on .....

Mingit seadusega kehtestatud vormi pole. Mõnes firmas on blanketid olemas.



   
ReplyTsiteeri