Jäta menüü vahele
lahkumisavaldus
 
Notifications
Clear all

lahkumisavaldus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
446 Vaatamised
 tiiu
(@tiiu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8496]

Ma sooviks töölt lahkuda kuna ma ei jõua, ei ole võimalik tervise pärast seda tööd teha(raskuste tõstmine jms)kas pean ikka kuuaega ette teatama et tahan töölt lahkuda?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah pead kui just arst tõendit ei anna, et terviseseisund ei võimalda enam kokkulepitud tööd teha jne. siis saab erakorraliselt TL üles öelda mõistliku etteteatamisega või üldse päevapealt.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ja muidugi on alati võimalik poolte kokkuleppel TL lõpetada ajal mis mõlemale sobiv.



   
ReplyTsiteeri