Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
358
Vaatamised
17/04/2006 5:39 p.l.
KAs puhkuse ajal on ka võimalik lahkumisavaldust esitada ja kas kehtib ikka see üks kuu etteteatamist või on võimalik tööandjaga kokkuleppele jõuda, et kohe järgmisest päevast töölt priiks??
17/04/2006 6:04 p.l.
Tavaliselt on üks kuu etteteatamis aeg, kuid vastasikkusel kokkuleppel võid ka päevapealt lahkuda. Lahkumis avalduse võid esitada ka puhkuseajal.