Jäta menüü vahele
lahkumisavaldus
 
Notifications
Clear all

lahkumisavaldus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
720 Vaatamised
(@loola)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#934]

tere sooviksin teada kui ma lähen 2augustist tööle siis mis aja möödudes ma võin kirjutada lahkumis avalduse.kuna palk on ainult natuke üle 1000kr.(kuna töö ainult paar tundi päevas) ,et mul oleks lahkumis avaldust kirjutades ja lõpp summat saades ka mingi kasu kui ma saan lõpp arvet.



   
Tsiteeri
 kata
(@kata)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 422
 

???
Kui sa seda tööd ei taha, miks sa siis sinna üldse lähed?
Kasu ikka seda suurem, mida kauem töötad. Kui töötad alla 15 päeva, siis puhkusekompensatsiooni ei saa, kui töötad kauem, siis saad vastavalt töötatud ajale. Palka saad ikka nii palju, kui tööl käid.



   
ReplyTsiteeri