Jäta menüü vahele
lapsehoolduspuhkus,...
 
Notifications
Clear all

lapsehoolduspuhkus, puhkus, töölepingulõpetamine

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
266 Vaatamised
(@abivajaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4040]

Tere,
sooviks veidi abi, kuidas käituda olukorras kui laps saab 3a. ja mul hakkab lõppema lapsehoolduspuhkus. Kas siis kohe lõpetada TLeping või on kasulikum välja võtta puhkus, lapsepäevad ja siis lõpetada leping. Peale puhkuseid on laps juba 3a., kaua võib siis tööandja mind veel kinni hoida?
Kaua kehtib ravikundlustus peale TL lõpetamist?
Tänan



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas enne puhkad(kui on mida puhata) või lõpetad töölepingu kohe pead ise otsustama - täiendava lapsepuhkuse raha ei maksta lõpparvega kui jääb kasutamata.
TL lõpetamisest teatab töötaja ette üks kuu, tööandja nõusolekul võib TL lõpetada ka varem. Alla 3-aastast last kasvatav naine teatab TL lõpetamisest ette 5 kalendripäeva.
Kindlustuskaitse kestab veel kaks kuud pärast töösuhte lõppemist.



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui Sa ei plaani tööle minna, siis võta end arvele töötuna. Saad ka siis kindlustuskaitse.



   
ReplyTsiteeri
(@abivajaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tänud teile, kes vastasid!
Tööle ei saa minna sellel lihtsal põhjusel, et laps saab lasteaeda .
Tööle plaanin minna al. septembrist, aga siis tõepoolest uude kohta.



   
ReplyTsiteeri
(@abivajaja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vabandust, üks lause jäi poolikuks... laps saab lasteaeda alles sügisel.
Tänan



   
ReplyTsiteeri