Jäta menüü vahele
lapsehoolduspuhkuse...
 
Notifications
Clear all

lapsehoolduspuhkuselt tagasi toole

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
252 Vaatamised
(@kertu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#5239]

Laps sai just 3 ja soovin minna tagasi toole, kuid selgub et minu tookht on antud kellelegi teisele.Kas minu ainus voimalus on siis kirjutada omal soovil lahkumisavaldus.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

"Laps sai just 3" millal? Ülejärgmine päev (lapsehoolduspuhkus lõpeb lapse 3-aastaseks saamise päevale järgneval päeval) pead juba tööle minema(tööl olema) ja tööandja peab sulle töölepingus kokkulepitud töö tagama, asendaja jääb tööandja mureks.



   
ReplyTsiteeri