Jäta menüü vahele
Lapsepäev
 
Notifications
Clear all

Lapsepäev

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,045 Vaatamised
(@Krissu)
Joined: 13 aastat tagasi
Postitused: 3
Topic starter   [#9269]

Tere,

Minu põhipalk 1200(bruto), kasutasin aprillis ära ühe lapsepäeva. Kui suur peaks olema aprillis minule laekuv palk?

Ette tänades,
K



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas arvad, et meie siin oleme selgeltnägijad, et näeme palju ja millal sa tööd tegid?



   
ReplyTsiteeri
 K
(@K)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kõik on ju kirjas. Mis siin selgelt näha vaja on? Kui oleks olnud haigus vms päevi, oleks need siin ju kirjas olnud!!



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Eriline ülbus! Töötasu arvutatakse tööd tehtud aja järgi mitte selle järgi mis töökatkestused kuus olid.



   
ReplyTsiteeri
(@Karin)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aga sa arvuta ise.
Kui töötad esmaspäevast reedeni, siis aprillis pidi sul olema 21 tööpäeva.
Mitu tegelikult tööl olid tead sina.
Nüüd jaga oma palk 12 000 /21-ga ja korruta tööl oldud päevadega ning saad teada oma brutoplaga- lahutad maksud ja saad teada palju laekuma peaks.



   
ReplyTsiteeri