Jäta menüü vahele
lapsepäevad
 
Notifications
Clear all

lapsepäevad

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
800 Vaatamised
(@Maris)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8824]

Tere!
Tavaliselt on meie ettevõttes nii, et enne kui personalitöötaja puhkusegraafikut koostama hakkab küsib ta töötajatelt, kes on lapsevanemad (alla 14-aastased lapsed jne), et kas nad soovivad ka täiendavad lapsepäevad välja võtta. Kui vastus jaatav, lisatakse need tööpäevad puhkusele.

Nüüd üks töötaja, kes aasta algul soovi ei avaldanud, teatas et soovib 2 päeva välja võtta (saada 6 tööpäeva). Kas neid päevi võib niimoodi poolitada? Palun abi!



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah võib.



   
ReplyTsiteeri
(@Maris)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aga töötaja kirjutab siis 14 kp enne avalduse?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jah.



   
ReplyTsiteeri