Jäta menüü vahele
Lapseraha
 
Notifications
Clear all

Lapseraha

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
944 Vaatamised
(@Moonika A)
Joined: 13 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#9118]

Tere.Selline küsimus et kas ma Eestis laste raha ei saa kui mul kolm last on isa nimel ja isa käib soomes tÖÖl ja on taotlus tehtud ,kolme lapse raha tuleb soomest. Aga nüüd sünnitasi ja selle lapse jätsime Eestisse ei viin taotlust soome.Kas ma siis tema raha ei saa või pean ma viima ka ikka taotluse soome. Eestist ma nüüd ei ole veel saand kuigi täna oleks pidand tulema?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

See teema on sots.ameti pädevuses, pöördu sinna.



   
ReplyTsiteeri