Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
429
Vaatamised
13/02/2011 5:35 p.l.
selline küsimus, et mul on leping, kus on kirjas et saan min palga kätte. kuid öeldi et tehakse uus leping, kus pannakse min palga asemele, et saame min tunnitasu. Kas vana leping jääb ja tehakse täiendlause v võivad uue lepingu teha?
13/02/2011 9:00 p.l.
TL saab muuta poolte kokkuleppel, tehakse lepingu lisa.
13/02/2011 9:00 p.l.
kui muudetakse ainult tasustamise punkti, siis tuleks teha lepingu lisa. Milleks uus leping, kui kõik muu jääb samaks.