Jäta menüü vahele
Notifications
Clear all

leping

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
902 Vaatamised
 Mari
(@Mari)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#700]

Ei saa aru mis vahet on rendilepingul ja üürilepingul?



   
Tsiteeri
(@teadja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

rendilevõtjal on õigus asja viljadele, ürrilevõtjal ei ole seda õigust.
üürilepinguga saab üürnik üksnes asja kasutamise õiguse.täpsemalt- rendileping annab rentnikule ka asja korrapärase majandamise reeglite järgi saadava vilja saamise õiguse.



   
ReplyTsiteeri
 Aldo
(@Aldo)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ehk siis eesti keeles öelduna - rendileping sellisel juhul, kui te selle pinna kasutamisel teenite kasumit.



   
ReplyTsiteeri
(@Aldo (lisaks))
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Vahe on ära seletatud ka kauavalminud Võlaõigusseaduses (VÕS).



   
ReplyTsiteeri