Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
902
Vaatamised
24/03/2004 6:07 p.l.
Ei saa aru mis vahet on rendilepingul ja üürilepingul?
25/03/2004 10:49 e.l.
rendilevõtjal on õigus asja viljadele, ürrilevõtjal ei ole seda õigust.
üürilepinguga saab üürnik üksnes asja kasutamise õiguse.täpsemalt- rendileping annab rentnikule ka asja korrapärase majandamise reeglite järgi saadava vilja saamise õiguse.
25/03/2004 4:17 p.l.
Ehk siis eesti keeles öelduna - rendileping sellisel juhul, kui te selle pinna kasutamisel teenite kasumit.
25/03/2004 4:18 p.l.
Vahe on ära seletatud ka kauavalminud Võlaõigusseaduses (VÕS).