Jäta menüü vahele
lepingu peatumine
 
Notifications
Clear all

lepingu peatumine

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
296 Vaatamised
(@küsija)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4037]

küsimus on selline, kui pooled, s.t. tööandja ja töötaja leppivad kokku töölepingu peatumises aastaks, seoses sellega, et töötaja läheb selleks ajaks välismaale partnerfirma tööle , nimelt ameerikasse, kas sel juhul, eesti tööandja peab ikka tema eest maksma sotsiaalmaksu 2000 pealt`? ette tänades



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Palgata puhkus!
Ei pea kui vormistab peatumise ka haigekassas.



   
ReplyTsiteeri
(@küsija)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

sisuliselt peatub ka eestis kehtiv ravikindlustust?



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

2 kuu pärast jah

Töösuhte peatumine http://www.haigekassa.ee/tooandjale/edastamine/



   
ReplyTsiteeri