Jäta menüü vahele
lisatasu
 
Notifications
Clear all

lisatasu

5 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
242 Vaatamised
 lc
(@lc)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2059]

tere. kuidas vormistatakse lisatasu maksmine tццtajale: kas lepingu lisana vхi korraldusega?



   
Tsiteeri
 Maie
(@Maie)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Mina teeks kande töölepingu muudatustesse- kas summana , mille eest.
Või siis kuupäevaliselt mis ajast mis ajani mis töö ja kui suur summa.



   
ReplyTsiteeri
(@kertsu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Lisatasu võib maksta ka korralduse alusel.Eriti kui tegemist on ühekordselt makstava lisatasuga.
Töölepingu muutmine ju lisatöö ja vajab kahepoolset allkirjastamist.



   
ReplyTsiteeri
(@karuk)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kas korralduse alusel maksmise kohta on olemas ka mõni seadusepunkt?



   
ReplyTsiteeri
 Ru
(@Ru)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Käskkiri, selgitus, mille eest ja maksad. Tavaliselt puuduva töötaja asendamine, lisakohustuste täitmise eest jne. Käskkirja kinnitab direktor või juh. esimees.



   
ReplyTsiteeri