Jäta menüü vahele
Lisatasu ületundide...
 
Notifications
Clear all

Lisatasu ületundide eest??

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
319 Vaatamised
 ??
(@??)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3018]

Kui ma olen 3 kuud tööl olnud ning soovin nüüd töölt lahkuda, kas mul on õigus nõuda firmalt lisatasu ületundide eest? Asi selles, et olen kõik need 3 kuud ületunde teinud, kuid pole selle eest mitte üht kroonigi lisaraha saanud. Lepingus on kirjas, et firma ei maksa lisatasu, kuid tööseadus näeb ette lisatasu maksmise või vabade päevade andmise, kuid vabu päevi ei saa nad ju mulle enam anda...



   
Tsiteeri
 h
(@h)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Lisatasu tuleb maksta,kui ületunnid on tehtud otsese ülemuse palvel-soovil - kokkuleppel.
Üldisel kontoritöölistele ei tasuta ületundide eest.Mis on lepingus vastuolus seadusega , on kehtetu. Minu arvamus on selline. Aga ikkagi,mille eest see firma ei maksa lisatasu ?



   
ReplyTsiteeri