Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
249
Vaatamised
15/01/2008 5:30 p.l.
Tere!Oman põhitöökohta ning firma kus töötan maksab haigekassat ja sotsmaksu. Plaanin võtta lisatööd teises firmas. Seega,kas lisatöö eest saadud tasu pealt võetakse 100% tulumaksu? Ja kas firma, kus lisatööd tegema hakkan on kohustatud maksma haigekassat ja sotsmaksu?
15/01/2008 5:37 p.l.
Lisatöökohas arvestatakse tasult maksud nii kuidas asi ikka käib (enne tm kinnipidamist tkm ja kpm maha) ja tööandja maksab sotsiaalmaksu bruto töötasult. Ravikindlustuse tagab ja maksuvaba tulu arvestab see tööandja kellele oled esitanud mvt arvestamise avalduse.
15/01/2008 9:24 p.l.
mida tähendvad lühendid
tm
tkm
kpm
15/01/2008 9:25 p.l.
tulumaks
töötuskindlustusmaks
kogumispensionimaks