Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
409
Vaatamised
18/10/2010 5:15 p.l.
Selline küsimus, kas ühes suures ametis nagu on ntx Päästeamet või Politsei-ja Piirivalve amet, oleks võimalik töötada kahe koha peal, ehk siis olla nagu ametnik aga teha ka lisatööd selles ametis, kui oleks tööandja nõusolek olemas. Huvitab just see, et kas juriidiliselt oleks nii lubatud?