Jäta menüü vahele
lõpparve
 
Notifications
Clear all

lõpparve

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
356 Vaatamised
 misu
(@misu)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#2492]

Töötasin firmas alates 2002 aastast. 2002 puhkasin 21 päeva, 7 päeva jäi puhkamata. 2003 puhkasin 28 päeva, 2004 ja 2005 samuti mõlemal aastal 28 päeva. 2006 aastal võtsin välja 7 päeva ehk 2002 aastal puhkamata jäänud puhkuse.
2006 aasta märtsis vahetasin töökohta ja tänaseks on tööleping lõpetatud. Sain kätte veebruari palga ja raamatupidaja andmetel saan veel märtsi kuu 3 töötatud päeva eest tasu. Kas mul on saada ka puhkusehüvitis?



   
Tsiteeri
 elly
(@elly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

sõltub ellest, mil tööle tulid ja mil läksid ära .



   
ReplyTsiteeri
 misu
(@misu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Tööle tulin 2002 aasta 01.aprillil ja töölepingu lõpetasin 03.03.2006.



   
ReplyTsiteeri
(@to misu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Puhkusekompensatsiooni saada ei ole, kuid tööandja võib ( ei pea)lõpparvest kinni pidada avansina saadud puhkuse s.o. 2,33 päeva



   
ReplyTsiteeri