Jäta menüü vahele
Lõpparve
 
Notifications
Clear all

Lõpparve

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
323 Vaatamised
(@Trita)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#3022]

Tere,kas keegi aitaks arvestada kui palju ma lõpparvet peaks saama?
Läksin tööle märtsis 2005 ja siiani ma puhkust välja ei ole võtnud. Töötasin 3 tundi päevas tunnitasuga 32 EEK tund.Ja mitte iga päev.
Kuidas ma arvutan? Ma ei tahagi et minu eest kõik summad välja arvutaksite , vaid, et arvutuskäiku teada saada.
Kas arvestan kesmise päevapaga? Kas iga töötatud kuu on 2.33 puhkusepäeva?Keegi väitis et midagi tuleb veel 5/7 korrutada?
Palun aidake, sest minul usaldus tööandja vastu täielikult kadunud 🙁



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Et teada saada mitme päeva eest on Sul kasutamata puhkuse komp. saada on vaja teada täpselt , mis kuupäevast tööle asusid ja millal viimane päev.Iga töötatud kuu annab üldjuhul 2,33 puhkusepäeva.Lõpparve arvestamisel tuleb aluseks võtta viimase 6 kuu töötasu ja jagada see nende samade kuude kalendripäevade arvuga, millest on maha arvestatud haiguspäevad ja riigipühad. saad ühe päeva tasu ja see korrutada kasutamata puhkuse päevadega.Ei mingit 5/7.



   
ReplyTsiteeri
(@Trita)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Aitäh Sirje!
" Lõpparve arvestamisel tuleb aluseks võtta viimase 6 kuu töötasu ja jagada see nende samade kuude kalendripäevade arvuga, millest on maha arvestatud haiguspäevad ja riigipühad."
Kuigi ma ei töötanud iga päev, vaid 3 ja 4 päeva nädalas, kas ikka arvestan kogu kalendripäevade arvuga, mitte töötatud päevade arvuga?



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Jagamine toimub ikka kalendripäevade arvuga, pole oluline mitu päeva Sa nädalas töötasid. Ja korrutatakse ka kalendripäevade arvuga, olgu siis puhkuse või puhkuse kompensatsiooni arvestamine.



   
ReplyTsiteeri