Jäta menüü vahele
Lõpparve
 
Notifications
Clear all

Lõpparve

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
317 Vaatamised
(@Toivo)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#3028]

Kuhu peaksin ma pöörduma, et endiselt tööandjalt lõpparve summad kätte saada? Kohtusse?, Inkassosse? Töövaidluskomisjoni?



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

"Individuaalse töövaidluse lahendamise seadus" sätestab kaks võimalust: töövaidluskomisjoni või kohtusse.Nõude esitamist üheaegselt mõlemasse (kohtusse kui ka töövaidluskomisjoni) seadus ette ei näe.Kuna kohus võib menetleda kuni kolm kuud, siis mina soovitakisn pöörduda esialgu töövaidluskomisjoni. Eelduseks et Sul on ikka tööleping olemas, kus kirjas palgatingimused jne.



   
ReplyTsiteeri