Jäta menüü vahele
lõpparve
 
Notifications
Clear all

lõpparve

17 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,175 Vaatamised
(@stiina)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

andsin asja töövaidluskomisjoni ja 15.juunil on istung. kus juures raha siiamaani saamata, ometi tööandja sai juba kutse kätte.



   
ReplyTsiteeri
 Inge
(@Inge)
Joined: 22 aastat tagasi
Postitused: 1
 

Kui pika perioodi eest on mul õigust viivist nõuda-6 kuud, 1 aasta, 3 aastat. Palga maksmisega on viivitatud juba aastaid, ükski kuu pole tähtajaks palka saanud



   
ReplyTsiteeri
Leht 2 / 2