Jäta menüü vahele
lopparve
 
Notifications
Clear all

lopparve

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
259 Vaatamised
 Olga
(@Olga)
Joined: 19 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#4178]

Tere!
Mis mul lopparve sisu on kui:
mina totasin firmas.siis laksin dikreetile ja lasteholdusepuhkusele.
esimene laps sunnitas 2003 a.
teine-2004.a
mina tootan 2007a. 15.05-31.07
lahkun toost omasoovil
Teine laps saab 3 a. 21.09.2007.a
Tanan vaastuse eest!
Lugupidamisega ,Olga



   
Tsiteeri