Notifications
Clear all
Üldine
3
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
487
Vaatamised
Topic starter
22/11/2010 7:17 p.l.
Tere selline värk et olin 2-3 kuud eesti firma all tööl lepingud pidid olema sest vaja erinevaid lube jne.nyyd ytlesin talle kenasti kuu ette et ei tule lepingid pole siiani saanud ega näinud.Palka saime jupiaupa kuu jooksul kuidagi kätte nyyd ei saa kuidagi lõpparve lõppu kätte räägib et ei anna enne kui leping allakirjutatud ei saada lepinguid mida lubas jane.Tegelikult oleks ju pidanud allkirjastama lepingud töölevõttes,seega ei tea pagapäevast midagi kuu on möödunud tea kas võiks pöörduda töökaitsesse või ogi tal õigus.
23/11/2010 11:05 e.l.
Sellise veidi kahtlase jutu peale võiks kindlasti helistada Tööinspektsiooni, nele mure ära rääkida ja nõu küsida.
Infotelefon 640 6000 töötab igal tööpäeval kell 10:00 - 15:00
23/11/2010 7:25 p.l.
suured tänud.