Jäta menüü vahele
lõpparvest kinnipid...
 
Notifications
Clear all

lõpparvest kinnipidamine

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
327 Vaatamised
 kats
(@kats)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2978]

Milline alus on tööandjal lõpparvest kinni pidada puudutud tundide kompensatsioon? Lahkumisavalduse esitasin vastavalt seaduses ettenähtud etteteatamistähtajale - 1 kuu. Olin kindla kuupalgaga töötaja. TA pidas kinni suuremal hulgal tunde, mis võeti lõpparvest maha. Ettevõttes käis tundide arvestus kvartaalselt. Lahkusin töölt nii, et oli uus kvartal. Tekib küsimus, kas tööandja pidas kinni kogu senise aasta tunnid, mis olid puudutud. Kas see on õige?

Tänan kõiki vastajaid!



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

küsi selgitust tööandjalt ja minu arvates ei ole tal õigus midagi terve aasta tunde tagantjärgi kinni pidada oli teil ju summeeritud tööaja arvestus kvartali normtunnid aluseks



   
ReplyTsiteeri