Jäta menüü vahele
Madalamale ametikoh...
 
Notifications
Clear all

Madalamale ametikohale viimisel palk järgneval kuul?

6 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
973 Vaatamised
 Ets
(@Ets)
Joined: 12 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#9186]

Detsembris viidi mind üle madalamale ametikohale pooltekokkuleppel,samuti langes ka palk. Minu küsimus oleks- kas tööandja peab eelneva palga säilitama ühe kuu.
Ette tänades!



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Ei pea.



   
ReplyTsiteeri
 mare
(@mare)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

olen lugenud kuskilt seadustest, et töölepingu tingimuste muutmise korral, kui palk uue lepingutingimuste järgi langeb, siis peab esimesel kuul ettevõte tagama sama suuruses palgamakse kui oli enne.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

See oli VANAS palgaseaduses mis ei kehti meil juba alates 01.07.2099a.



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

oih ikka alates 01.07.2009a.



   
ReplyTsiteeri
 mare
(@mare)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Imelik vastas nii ruttu, äkki saan ka mina oma esitatud küsimusele "lisad miinimumpalga korral" kiire vastuse.



   
ReplyTsiteeri