Jäta menüü vahele
Majandustarkvara pr...
 
Notifications
Clear all

Majandustarkvara programmid

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
318 Vaatamised
 Juxx
(@Juxx)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#3035]

Mis programmi kasutate laomajanduse jaoks? Kas olete rahul ostetuga?



   
Tsiteeri
(@kress)
Joined: 20 aastat tagasi
Postitused: 1
 

kasutan HansaWorld SBE laomoodulit. Sõltub ettevõtte vajadustest, kuid hulgilao arvestuse jaoks on see hea lahendus.



   
ReplyTsiteeri