Jäta menüü vahele
majutus
 
Notifications
Clear all

majutus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
359 Vaatamised
(@Liisu)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 15
Topic starter   [#7227]

Töötaja käis lähetuses ja tasus hotelli eest 1300.-. Ettevõte maksis kinni 1200.- (et mitte maksta erisoodustust), 100.- töötaja ise. Kas käibemaksu saab tagasi küsida ikkagi kogu arvel näidatud summalt?



   
Tsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Asutuse kulu on ju 1200.-, mitte aga 1300.-.
Mina väidan, et küsida saab ikka ainult asutuse poolt tehtud kulust.



   
ReplyTsiteeri
(@Sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Lisan veel, et konteerid ju deebet majutus deebet käibemaks kreedit aruandev isik 1200.-, mitte aga 1300.-



   
ReplyTsiteeri