Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
897
Vaatamised
Topic starter
28/02/2013 2:20 p.l.
Kui keegi teist on Soomes tööl olnud, aga pole oma teenitud tasu kätte saanud, siis võib julgelt minu poole pöörduda. Oskan aidata.
Enamikele töölistele ei maksta välja puhkuserahasid ega ka mitmesuguseid seadusega ette nähtud lisasi.
Kogemused ehitajate, autojuhtide, koristajate, autoremondilukkseppade ja aiandustööliste juhtumitega. Kui oled mõne muu alal esindaja, siis võta ka julgelt ühendust 😉
Kontakt: oikap321@gmail.com