Jäta menüü vahele
Maksti rohkem kui p...
 
Notifications
Clear all

Maksti rohkem kui peab

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
431 Vaatamised
(@Meelis)
Joined: 15 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#8236]

Mure on selline et vanaraua kokkuostupunktis tehti mingi viga ja maksti rohkem kui peab. Nüüd nad mingi aja möödudes helistasid ja hakkasid ülemakstud osa tagasi nõudma. Summa ei ole eriti suur aga praegusel ajal oleks isegi seda vaja. Kas neil on õigus seda tagasi nõuda või ei. Oleks väga tänulik kui keegi saaks nõu anda.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Alusetu rikastumine on selle nimi.



   
ReplyTsiteeri