Jäta menüü vahele
miks firmad ei tõst...
 
Notifications
Clear all

miks firmad ei tõsta palkasid

1 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,204 Vaatamised
 rain
(@rain)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#224]

kas tõesti ootavad firmad et kui palga alamäär nendeni jõuavad siis alles tõstavad. mõnes firmas on puhta läbisõidu hoov kena küll tahaks teada millistel firmadel see nii on



   
Tsiteeri