Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
1,204
Vaatamised
29/06/2003 3:14 e.l.
kas tõesti ootavad firmad et kui palga alamäär nendeni jõuavad siis alles tõstavad. mõnes firmas on puhta läbisõidu hoov kena küll tahaks teada millistel firmadel see nii on