Jäta menüü vahele
Millal algab summee...
 
Notifications
Clear all

Millal algab summeeritud tööaja arvestuperiood?

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
364 Vaatamised
(@Marje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#2490]

Töötaja töötab summeeritud tööajaga, arvestusperioodiga 4 kuud. Töötaja alustab tööd 15. detsember 2005. Mis hetkest hakkab jooksma esimene 4 kuuline arvestusperiood? Kas alates 1.1.2006 kuni 30.4.2006? Või on esimeseks arvestusperioodiks al. tööletulemisest so. 15.12.2005 kuni 30.4.2006?



   
Tsiteeri
(@molly)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

dets-märts.palka makstakse ikka kuude lõikes.15-31.dets,1-31.jaan jne.kuna dets on poolik kuu siis arvestad poole kuu normtundide järgi



   
ReplyTsiteeri
(@mollyle)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

ei ole dets-märts
dets arv poole kuu norm ja jaan- aprill algab uus 4 kuuline arv.



   
ReplyTsiteeri