Jäta menüü vahele
milline leping sõlm...
 
Notifications
Clear all

milline leping sõlmida?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
460 Vaatamised
 hela
(@hela)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8367]

Pikaajalisel haiguslehel viibiva inimese töö osaliseks tegemiseks on vaja tööle võtta inimene. Milline lepinguvorm oleks õige, kui kokkulepitud on, et seda osa, mida sel perioodil on vaja täita on u 1-2 * nädalas u 6 t korraga ja kuni põhikohaga töötaja naasmiseni see on u 1 kuu.
Kas töövõtuleping oleks hea?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Töölepingulise töötaja asendamiseks kui töösisu sama mis asendataval tuleks ka asendajaga sõlmida tööleping tähtajaline - asendamise ajaks.
Töövõtuleping on hoopis midagi muud, vt.VÕS.



   
ReplyTsiteeri