Notifications
Clear all
Üldine
4
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
250
Vaatamised
22/01/2008 4:48 p.l.
Tänud ette!
22/01/2008 4:53 p.l.
palk.ee avaleht paremalt ääresest esimene-
01.01.2008
Palga alammäära kehtestamine
tunnipalga alammääraks 27 krooni ja kuupalga alammääraks täistööaja korral 4350 krooni.
24/01/2008 1:41 p.l.
Mis on alampalk poole kohaga töötajale ja kas miinimumpalga tõusuga tõusevad kõikidepalgad?
24/01/2008 1:55 p.l.
Eks siis pole kohaga töötajale tuleb imeliku kirjutatud miinimum pooleks jagada ,kuupalga puhul. Tunnitasu puhul tuleb tegelikud tunnid 27-ga korrutada ja korras.
Ei, kõikide palgad ei pea tõusma!