Jäta menüü vahele
Mis teha, et oleks ...
 
Notifications
Clear all

Mis teha, et oleks asja töötukassasse?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
427 Vaatamised
(@malenake)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 4
Topic starter   [#8232]

Tere
Minu töökoht kadus 2009 juuni. Läksin uuesti tööle juulis, tööd sain teha mõne nädala, siis läksin dekreeti ja hiljem LHP-le. Oma töölepingut ei ole siiani näinud ja töötatud aja eest ootan siiani ka töötasu. Töökogemus oli ebameeldiv ja selle tööandjaga enam kokku puutuda ei sooviks. Kahjuks olen maha maganud aja töölepingu lõpetamiseks töötaja algatusel, et oleks saanud peale VH-d end arvele võtta töötukassas ja uue töö otsimise ajaks vormistada töötuskindlustushüvitis. Kas lepingu tähtajaliseks muutmine aitaks? Olen ummikus, mida teha?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

TL lõpetada katseaja eesmärgi mittetäitmise tõttu.



   
ReplyTsiteeri