Jäta menüü vahele
Mis vahe on?
 
Notifications
Clear all

Mis vahe on?

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
417 Vaatamised
 Dann
(@Dann)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1698]

Mul läheb kogu aeg segamini, et mis vahe on netopalgal ja brutopalgal kumb neis on palk koos maksudega ning kumb on puhas palk mille ma saan kätte???



   
Tsiteeri
 eve
(@eve)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

BRUTO palgalt arvutatakse maksud maha (see tähendab siis et bruto on koos maksudega)
NETO palk on see mis töötaja kätte saab

Ja veel Töölepingus peab olema bruto palk kirjas



   
ReplyTsiteeri