Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
282
Vaatamised
Topic starter
05/03/2007 8:14 p.l.
Kas tööandja on kohustatud mingi summa maksma töötajale kui töötaja lahkub päevapealt või on tal õigus jätta töötaja ilma igasugusest tasust.See on siis lepingulise töötaja puhul??
05/03/2007 8:32 p.l.
Tööandja ON kohustatud isegi päevapealt lõpetatud töölepingulisele töötajale maksma lõpparve mis koosneb saamata töötasudest ja kasutamata puhkuse eest hüvitisest.