Jäta menüü vahele
Netovara
 
Notifications
Clear all

Netovara

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
802 Vaatamised
(@Siiri)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8844]

See ei ole küll päriselt selle foorumi teema, aga ehk keegi aitab: netovara läks aastaaruandes alla lubatud min ja äriregister saatis märgukirja.
Kas praegu piisab kui saadan selle aasta 7 kuu bilansi, mis läks kasumisse ja sellel aastal asi jälle korras.



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

üldjuhul on sellest piisanud jah, kui saadad bilansi, kus kõik normis.



   
ReplyTsiteeri