Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
424
Vaatamised
Topic starter
28/01/2011 7:04 p.l.
Töölepingu seaduse järgi peab tööandja lühendama vabariigi aastapäevale eelneval
päeval tööpäeva kolme tunni võrra.
Tööajafondi 2011 andmetel on I kvartali normtunnid 501 töötundi.
Kui töötaja ei tööta 23,veebr on tema selle kuu
normtunnid 152 töötundi.
Kas siis selle töötaja I kvartali normtunnid
on 501 või 504 töötundi?