Jäta menüü vahele
normtunnid haigusle...
 
Notifications
Clear all

normtunnid haiguslehega_

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
257 Vaatamised
(@julia)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#4210]

olin neli päeva haiguslehel, neist kolm päeva olid tööpäevad. kuidas ma peaksin nyyd arvutama normtunde?
kas lahutan normtundidest kolm tööpäeva või neli? kuidas seda õigesti arvutatakse?



   
Tsiteeri
 e
(@e)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Haigusleht läheb kirja kõik tööpäevad st.1 päev 8tundi need arvuta kuu normist maha saad töönormi



   
ReplyTsiteeri