Jäta menüü vahele
Normtunnid ja puhku...
 
Notifications
Clear all

Normtunnid ja puhkus

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
331 Vaatamised
(@Marius)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#6962]

Kui on kvartaalne tööaja arvestus(kvartalis peavad töötunnid klappima), töö on graafiku alusel ja juuli kuus on 12 puhkuse päeva(20.juuli - 31.juuli) ning ennem puhkust pean olema tööl 113 tundi.Kui arvestada, et august ja september töötunnid klapivad ja puhkuseid ei ole, siis kas juulis olen ületunde teinud või peakski 113 tundi olema õige?



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Juulist alates pole enam nö. tööajanormi, tuleb lähtuda uue TLS sätestatust ja kokkulepitust.



   
ReplyTsiteeri