Notifications
Clear all
Üldine
2
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
331
Vaatamised
Topic starter
11/06/2009 7:14 p.l.
Kui on kvartaalne tööaja arvestus(kvartalis peavad töötunnid klappima), töö on graafiku alusel ja juuli kuus on 12 puhkuse päeva(20.juuli - 31.juuli) ning ennem puhkust pean olema tööl 113 tundi.Kui arvestada, et august ja september töötunnid klapivad ja puhkuseid ei ole, siis kas juulis olen ületunde teinud või peakski 113 tundi olema õige?
11/06/2009 11:43 p.l.
Juulist alates pole enam nö. tööajanormi, tuleb lähtuda uue TLS sätestatust ja kokkulepitust.