Jäta menüü vahele
on töösuhe või ei o...
 
Notifications
Clear all

on töösuhe või ei ole? Tarkade nõu palun.

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
411 Vaatamised
 reme
(@reme)
Joined: 17 aastat tagasi
Postitused: 4
Topic starter   [#7994]

Tere
mind koondati 2009 aasta kevadel firmast A.
Sain rasedana tööle ühte firmasse(B) ning olles 3 nädalat töötanud läksin dekreeti. Töölepingut ma lõppkokkuvõttes ei näinudki ja välja teenitud palka ka mitte.Neil olid kehvad ajad ja uskusin, et küll ikka ära maksavad, sest tegu tuttava inimesega. Arvele olen seal firmas vist ikka võetud, sest sünnituspuhkusele minekuga(rahaga) probleeme ei olnud. Kas ma olen siis töötaja või mitte? Või saan oma koondamispaberitega siiski töötukassasse põõrduda töötuskindlustushüvitise saamiseks? Mõistus ei võta enam.



   
Tsiteeri
(@sirje)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

siin tuleb kindlasti endale selgeks teha kui palju on töötukindlustusstaazi, sest see on hüvitise määramisel oluline.



   
ReplyTsiteeri