Jäta menüü vahele
Öö, õhtu ja päevatu...
 
Notifications
Clear all

Öö, õhtu ja päevatundide märkimine riigipühal?

4 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
431 Vaatamised
(@villi)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#1960]

Kui inimene töötab riigipühade ajal, kas siis on vaja tööajagraafikus või tabelis näidata ka kas on õhtu öö või päevatund? tasustamine on nagunii topelt olenevata ju sellest.



   
Tsiteeri
(@kalms)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 6
 

mõtle peaga loomulikult ööprotsendid lähevad ka topelt
ntx tunnipalk 30 kr päev
riigipühal 60 kr tund
33/36,6 ööprotsendid tunnist
66/72,2 riigipühal
ei ole mõtet nihverdada



   
ReplyTsiteeri
 asti
(@asti)
Joined: 21 aastat tagasi
Postitused: 1
 

kas tead kas 31.dets makstakse ka topelttasu?
nüüdsest peaks 24.dets makstama aga kuidas on lood 31.dets?



   
ReplyTsiteeri
 hiir
(@hiir)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

31.detsember ei ole riigipüha nagu seda on sellest aastast 24.detsember. Seetõttu ei ole ka 31.detsembri eest ette nähtud riigipüha topelttasu.
Riigipühade loetelu http://www.sm.ee/est/pages/index.html



   
ReplyTsiteeri