Jäta menüü vahele
öötöö eest tasumine
 
Notifications
Clear all

öötöö eest tasumine

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
349 Vaatamised
(@Andrei)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#7195]

Vana seaduse järgi pidi tööandja maksma lisatasu öötundide eest. Kuidas on see asi praegu, sest et mulle lihtsalt ei maksta midagi peale, töö käib sama palga eest nagu oleks ma päeval tööl



   
Tsiteeri
(@Andrei)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Lisan, et mul on praegu töövõtuleping, ja mul pole midagi kirjas ja pole ka öeldud et ma peaks saama samat palka nii ööl kui päeval



   
ReplyTsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Uue TLS järgi on öötöö tasu ikka olemas suurem kui enne aga töövõtulepingule TLS ei kehti.



   
ReplyTsiteeri