Jäta menüü vahele
Õppepraktika tasust...
 
Notifications
Clear all

Õppepraktika tasustamisest

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
1,424 Vaatamised
(@Elle-Mall Raud)
Joined: 23 aastat tagasi
Postitused: 7
Topic starter   [#107]

Meie ettevõte on praktikabaasiks Tallinna Ehituskooli tislerieriala õpilastele. Vastavalt kooliga sõlmitud lepingule lubatakse õpilasi 1-3 kuu pikkusele õppe-tootmispraktikale. Oleme maksnud ka neile väikest tasu praktikal oldud aja kestel.Kuidas toimida juhul kui õpilane toob praktikal olles haiguslehe meie firmasse? Ühelt poolt ei ole tema õpilasestaatus Ehituskoolis peatatud, teiselt poolt ei ole me neid haigekassas arvele võtnud kuigi kõik maksud on saadud tasult kinni peetud. Kuidas toimida?



   
Tsiteeri
(@palk.ee)
Joined: 24 aastat tagasi
Postitused: 220
 

Kui Teie ettevõte ei ole neid õpilasi haigekassas arvele võtnud, siis ei saa see õpilane ka selle ettevõtte kaudu haigusraha.



   
ReplyTsiteeri
 eidu
(@eidu)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Kui raha saavad siis ikka palka. Ja kui maksud makstud, miks siis mitte haigekassas arvele võtta. Küsi haigekassa kodulehelt www.haigekassa.ee



   
ReplyTsiteeri