Jäta menüü vahele
Õppepuhkus
 
Notifications
Clear all

Õppepuhkus

3 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
277 Vaatamised
 IIR
(@IIR)
Joined: 18 aastat tagasi
Postitused: 1
Topic starter   [#5359]

Tere! Paar küsimus õppepuhkuse kohta:
1. Kui palju on mul võimalik võtta iga aasta õppepuhkust? (Käin tööl ja õpin selle kõrvalt veel kõrgkkoolis.)
2.Ja kuidas käib õppepuhkuse maksustamine? 3.Kas on võimalik võtta ka ainult õppepuhkuse kompensatsiooni?
4.Kas õppepuhkus peab olema järjest, või võib seda aasta peale jupitada?
5. Muud tingimused?
Ma ei suutnud kuskil seda konkreetselt seadusest välja lugeda. Äkki saate mind selles osas pisut valgustada.



   
Tsiteeri
(@imelik)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

1.2.5. TÄISKASVANUTE KOOLITUSE SEADUS
https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=12778179
3. ei
4. ei pea järjest



   
ReplyTsiteeri
(@Teadja)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

Õppepuhkusele on õigus vaid töötajal, kes õpib osakoormusega või ekternina. Täiskoormusega õppijal õppepuhkusele õigust pole. (vt ka ülikooliseadus, rakenduskõrgkooliseadus - sealt saab lugeda, mis on osakoormus ja mis täiskoormus ja mis ektern)



   
ReplyTsiteeri