Jäta menüü vahele
õppepuhkus mitte no...
 
Notifications
Clear all

õppepuhkus mitte normaalajal

2 Postitused
1 Kasutajad
0 Reageerimised
794 Vaatamised
 kata
(@kata)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
  [#8848]

Tere!
Pidin lõpetama kevad 2012 kooli, kuid jäi tegemata lõputöö ja 1 aine ehk siis normaalaeg sai läbi. Kas mul on võimalus võtta ka õppepuhkust sel aastal, kui lõpetan kooli (läbin vaid ühe semestri, ehk siis sept 2012- jaan 2013)? Kui palju oleks mul võimalik saada puhkust, kas 20+10 päeva(õppepuhkus) või 15 päeva (diplomitöö kirjutamiseks) või mõlemat?



   
Tsiteeri
 .
(@.)
Joined: 1 sekund tagasi
Postitused: 0
 

No kui sa oled seal kooli nimekirjas ja sul on võimalik koolist saada tööandjale esitamiseks tõend, mis kinnitab, et õpid seal koolis, siis ikka on õigus.



   
ReplyTsiteeri