Notifications
Clear all
Üldine
1
Postitused
1
Kasutajad
0
Reageerimised
299
Vaatamised
Topic starter
24/11/2006 12:26 p.l.
aga kui mind pannakse midagi õppima siis peab ju sellest ikka ennem kirjalikkult ettte teatama ja minu nõusolekul ....mitte et lähen hommikul tööle ja siis öeldakse et ma pean minema teise ruumi teist ametit kah õppima....:???